KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14665145
nr 1466 5145
David Bates, landskap med vattendrag. Signerad, daterad 1870. Olja på duk, 30x45, yttermått inklusive ram: 44x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:31:59
3/5 15:31:01
250 kr
9/5 18:26:59